جنایتکار معصوم

فکر می کنید ما انسانها تاچه حد می تونیم خود خواه باشیم؟ نمیدونم بچه گی تون یادتون میاد؟ اسباب بازیاتون رو چی؟ یاد تون میاد چقدر ماشین شکوندین تا آرمیچرش رو به دست بیارین واسه ساختن فرفره؟ یا چقدر سر عروسک کندین تا بفهمین این صدای خنده و گریه از کجاش در میاد؟ یا نه اصلا چقدر سر لوس بازی اسباب بازیاتون رو به دیوار پرت کردین؟ ما بچه بودیم و کنجکاو. ولی فرض کنید تمام اون عروسکها جون داشتن و درد می کشیدن. اونوقت ما چی بودیم؟ احتمالا یه کودک جنایتکار معصوم. این کابوس داره به واقعیت تبدیل میشه. بخونید:

دانشمندان علم ژنتیک با بی رحمی تمام موجودی ساخته اند که کاملاً درد را احساس

 

می‌کند ولی نمیتواند جیغ بکشد

 

 شرکت جن‌پتس  ‪  اقدام به تولید انبوه حیوانات ژنتیکی کرده است که نمونه آنها در طبیعت وجود ندارد.

این موجود زنده در حالت خواب زمستانی در بسته‌بندی‌های مخصوص در فروشگاه‌های این شرکت عرضه می‌شود.

حیوان خانگی ساخته شده در شرکت جن‌پتس مانند دیگر حیوانات دچار درد و رنج می‌شود اما به گونه‌ای ساخته شده که هنگام درد، سر و صدای زیادی نمی‌کند.

عمر این حیوان یک تا سه سال است و پس از خروج از بسته بندی و برخاستن از خواب زمستانی به سرعت با انسان و کودکان انس می‌گیرد.

این شرکت اعلام کرده است که به زودی فروش انبوه محصول خود را در قفسه فروشگاه‌های زنجیره‌ای و نمایندگی‌های خود آغاز می‌کند و اکنون در حال ثبت و اهدای حق نمایندگی فروش است.

این شرکت با استفاده از دستاوردهای مهندسی ژنتیک، بااصلاح و دستکاری مولکول‌های دی‌ان‌آ که حاوی اطلاعات زیستی جانداران است اقدام به تولید انبوه و فروش پستانداران زنده کرده است.

بسته‌بندی‌ها دارای نشانگر ضربان قلب حیوان، چراغ ال‌ایی‌دی‪  که درجه تازگی حیوان را نشان می‌دهد و لوله ویژه تغذیه است.

شرکت سازنده این حیوانات اعلام کرده است که آنها مانند دیگر حیوانات، دارای عضله، استخوان و خون هستند و اگر قسمتی از بدن آنها بریده شود، خونریزی می‌کنند و در صورت عدم مراقبت جان خواهند باخت

 

دی‌ان‌ای این حیوانات بر اساس فن‌آوری میکرواینجکشن تخم‪ ‪  تهیه شده است. این فن‌آوری در سال 1997بوجود آمده است و در سال 2003   از آن برای تلفیق دی‌ان‌آی انسان و خرگوش با موفقیت استفاده شد.

  اقدام شرکت جن‌پتس دغدغه فیلسوفان و حامیان حقوق انسان و حیوانات را بار دیگر گوشزد می‌کند و بیم زندگی در جهانی مانند “جزیره دکتر مونرو” را به ذهن متبادر می‌کند.
به نظر می‌رسد با عرضه انبوه این حیوانات خانگی، که برخی خصوصیات عروسک‌ها را نیز دارا هستند، نسلی از کودکان پرورش می‌یابند که تفکر متفاوتی در مورد حیات، سر منشا و ماهیت آن در ذهن خواهند داشت و به این ترتیب نگاه آنان به زندگی و فرهنگ زیستی آنان دگرگون خواهد شد.

آیا جن پتس زنده است و نفس میکشد ؟
بله جن پتس زنده است و نفس میکشد ، عضله و خون دارد ولی با القاء خواب زمستانی به این حالت در پلاستیک قرار گرفته است . در عین حال در همین حالت هم کاملا زنده است و از سوراخهایی که بر روی پلاستیک قرار دارد تنفس میکند.

آیا جن پتس چشم هایش را باز میکند ؟
بله ! حدود بیست دقیقه بعد از اینکه بسته را باز کردید ، جن پتس کم کم بیدار میشود و زندگی خود را شروع میکند .

*آیا جن پتس احساسات دارد و چه نوع موجودی است ؟
بله ، جن پتس با تغییراتی که در دی ان ای آن ایجاد شده در هفت شخصیت یا کارکتر وارد بازار خواهد شد ، و شما میتوانید بنا به علاقه تان ، جن پتس باهوش، کم حرف ،شیطون ، مودب و یا اجتماعی را خریداری کنید.

*آیا جن پتس رشد میکند ؟ چند سال عمر میکند؟
جن پتس رشد کامل خود را داخل بسته انجام میدهد و میزان عمرش بسته به نوع آن از یک تا سه سال متفاوت است .

**توضیح اضافه :
این محصول در دو مدل یکی با طول عمر یک سال و دیگری با طول عمر سه سال و در هفت مدل پهلوان(قرمز) ماجراجو (نارنجی) شاد (زرد) آرام (سبز) متین (آبی) روحانی و رویایی(بنفش)ساخته شده‌است.

خوب بعد سوال و جواب ها ، جالبه براتون هم بگم که این کمپانی این محصول را تولید کرده تا جای عروسک و یا حیوانات خانگی را در منازل بگیرد و مشکلات حیوانات را نداشته باشد

 همونطور که در عکس اول مشاهده میکنید قسمت بالا سمت راست ، توسط یک سیستم ساده ضربان قلب جن پتس طی مدت زمانیکه در خواب زمستانی است را نشان میدهد و قسمت سمت چپ پایین چند تا چراغ وضعیت سلامتی این موجود عجیب را کنترل و نشان میدهد .

این موجود زنده طوری ساخته شده که حرکات محدودی مانند یک نوزاد داشته باشد به گونه‌ای که مدفوع بسیار مختصر داشته باشد و به غذای کمی هم احتیاج دارد.قد آن حدود ۲۰ سانتیمتر و قطرش ۷ سانتیمتر است و جثه آن از این بزرگ‌تر نمیشود کاملاً درد را احساس می‌کند ولی نمیتواند اصوات بلند تولید کند دارای خون عضله و استخوان است و پس از خروج از جعبه ظرف ۲۰ دقیقه بیدار شده و چشم‌هایش را باز می‌کند.

شرکت bio-genica در استرلیا عروسک‌های جاندار موسوم به (Genpets) را به کمک علم مهندسی ژنتیک به این ترتیب که ترکیبی از ژن‌های خرگوش شامپانزه و خوک با استفاده از القای خواب زمستانی در جعبه نگهداری می‌شود و این جعبه ضربان قلب و میزان تازگی آن را نشان می‌دهد . در سراسر کره خاکی عرضه خواهد کرد .

آدرس وب کمپانی سازنده : genpets.com

/ 4 نظر / 33 بازدید
(افقی دیگر)مانا

خب اگر مثل حیوونای خونگی و قوانین و مجازات هایی که برای آزار و اذیت حیوونای خونگی وضع شده برای صاحبان این موجودات هم قانون وضع بشه.فکر نمی کنم مشکلی داشته باشه[سوال] در غیر اینصورت به نظر من هم بی رحمانه اس.

خواب دم صبح ( الی)

سلام کیان جان خسته نباشی تا آنجا که وقت داشتم و حوصله و البته اعصاب مطالب بلاگت رو خوندم نظری نمی دهم حالا فقط دعوتت می کنم که به بلاگ ما هم سر بزنی منتظرتم تا بعد... ( خسته نباشی هم از بابت مطالب بود و نه از سر تکرار)

دجاوو

من هم این رو قبلا جاهای مختلفی دیدم و خوندم و همیشه اولین چیزی که به ذهنم میرسه اینه که آدمها با این کار دست به پرورش جنایتکاران بلفطره از کودکی میزنن. نمیدونم آیا اگر این خبر صحت داشته باشه آیا مجامع بین المللی جلوی اون رو خواهند گرفت یا خیر. ولی اگر این کار رو نکنن که پیشبینی من در خصوص جهان آینده حتما به وقوع میپیونده. فیلم روبوکاپ رو دیدی راستی؟

بهمن

"یادمه دو ماه پیش رفته بودم ساری. جات خالی رفتیم یه ویلا بالای کوه تو دل جنگل که از قضا از مواهب تمدن مثل آب و برق هم محروم بود. میزبان واسمون یه گوسفند کشت و شب کنار آتیشی که با هیزم درست شده بود کباب کرد و ما هم خوردیم. حالا نمیدونم جنایت کردیم که اون گوسفند رو خوردیم یا به یکی از احتیاجات اولیه غریزیمون پاسخ دادیم." بعد این همه مدت بعد این بارهای مختلفی که من برات منظورم رو توضیح دادم باز تو میای حرف خودتو می زنی؟ این چیزی که من نوشتم برطرف کردن نیاز اولیه است؟ کشتن یه گوسفند به شیوه اسلامی توی کوچه و ریختن خونش جلوی چشم ده تا بچه قد و نیم قد و ریختن خون و چیزای اضافه اش توی جوی آب کوچه برطرف کردن نیاز اولیه است قشنگ؟