اگر من رئیس جمهور ایران بودم؟

امشب یکی دو تا بحث جالب ایجاد شده تو بالاترین ، در مورد ریاست جمهوری. از اونجا که دیدم بحثها بیشتر روی اشخاص دور میزنه و طرفداری از اونها و نفی اثباتشون یه فکری به نظرم رسید که به نظرم جالب اومد و اونم یه چیزیه که تازه مد شده همه جا. درست حدس زدین. یه بازی وبلاگی :

موضوع بازی : اگه تو یک انتخابات آزاد رئیس جمهور ایران می شدین چه برنامه ای برای اداره کشور داستین؟

خوب فکر کنم خود من باید این بازی رو شروع کنم . فکر می کنم با توجه به سطح اختلاف فرهنگ ، سواد ، ثروت و ... استانهای کشور نسبت به هم ، اولین برنامه من ایجاد یک راهکار عملی برای فدرالیزم ایران و خود مختاری فرهنگی و اقتصادی به استانها تحت یک دولت مرکزی مقتدر باشه دومین برنامه تقویت طبقه متوسط و بخش خصوصی ایرانه . سومین برنامه ، حذف تمام یارانه ها ( بجز بخش بهداشت و حمل و نقل عمومی ) و هدفگذاری مالیاتیه .

فعلا تا همینجا بسه. اگه دیدم با ریاست جمهوری من موافقت شد بقیه برنامه هامم می گم.

/ 7 نظر / 23 بازدید
مریم

سلام کیان جونم.خوبی؟(من الآن دارم با یک کیبورد داغون که با مشت حروف رو تایپ میکنه برات کامنت میزارم!)من اگه رییس جمهور میشدم مثل بقیه که شدن و هیچ غلطی نکردن،منم هیچ غلطی نمیکنم و فقط به دور و بریای خودم زرت زرت پست و مقام میدم!خوب دیگه حقیقت تلخه ولی باید پذیرفت!شخصیت جالبی داریا!آدم رو کنجکاو میکنی به کنکاش!

سحر(سیندرلا)

سلام دوست من...می گم با این اوصاف کاش شما رئیس جمهور می شدی...من بهت رای می دادم جدی...منک روش فکر می کنم به احتمال زیاد بازی می کنم[گل][گل]

پت

وای ممنون که منو به بازی دعوت کردی ایشالاا در مکان جدید انجام میدم الانم با اخرین پست بهروزم دوست داشتی بیا

محسن

الاغ چرا توی بالاترین به من منفی دادی همه فکر ذکرتون اینه که اونجا بحث سیاسی راه بندازین و مردم و از سرگرمی به در کنید و علیه حکومت بلند کنید هیچ گهی نمی تونید بخورید

میگامت

کس خل