آگهی مظايده ازدواج:

آگهی مظايده ازدواج:

اينجانب ذات جليل٬ کيان ا لدوله پرديس پرور دامت افاضات به دليل اينکه از قافله اولاقان شتر سوار به شدت جا مانده ام و به دليل ضربه محلکی که جديدآ به سر مبارکم اصابت نموده شديدن هوس کرده ام که عذدواج کنم لذا در راستای تامين اين خواسته اين امر را به آگهی عمومی گذاشته ام . لذا از متقاضيان احمقی که قصد عذدواج با اين ذات را دارند خواهشمند است که سوابق کاری خود را در اين زمينه تا يک ثانيه ديگر به آدرس تهران صندوق پستی ۲۱۵۴۶۴۴۶۹۸۴۷۴۴۷۶۹۷۵۴۶/۳۵۴۶۴۶۵۴۳۴۶۴۶  بفرستند. لازم به ذکر است که به پيشنهاداتی که بعد از مورد موقرر فرستاده شوند ترتيب اثر  داده نخواهد شد.

شرايت شرکت در مظايده:

۱- داشتن سن قانونی عذدواج بين ۸ تا ۸۰ سال

۲- خساست در راستای زندگی

۳- خباثت در راستای مامانم اينا

۴- حماقت در راستای عشق ورزيدن به من

۵- بلاهت در راستای اعتماد به من

۷- شقاوت در راستای خواهرم

۸- ضمانت در راستای نبردن  من به  خريد

۹- ذلالت در راستای من

۱۰- ظلالت در راستای اينکه خيلی خری اگه قبول کنی 

۱۱- متن بسيار مبتذلی نوشته ام که خودم داره حالم از خوندنش به هم می خوره ولی چون تایپش کردم با عرض شرمندگی ميزارمش تا اکانتتونو حروم کنه.

/ 10 نظر / 10 بازدید
ژینوس

اووووووووووووووووووول!!

ژینوس

واييی کيان...در همه موارد زندگيت می تونم باهات توافق و تفاهم داشته باشم جز مورد شماره ۸....آقا همه رو ۴ پايه ام جز اين يه مورد رو که هيچ جوووووری کوتاه نميام..عاشق خريدم:دی....بيا و کوتاه بيا و از اين يه مورد بگذر و من و بستون.....:))

emad

من که پايم .. يه وقت از اين کارا نکنی ها اگه هم خواستی زن بگيری من هستم!!!

mania

اينجانب ذات جميل،ماني الممالک اصل طهرانی زاده بايد بگويم که طبق آيه ی شريفه ی النکاح السنتی وباقيش هم به خاطر مبارک نمی رسد،آقا جان اينکار شما خلاف شرع و عرف مملکت اسلامی است مگر برده آورده ايد؟بنده کاملا با اين اصول مخالفم و شما هم برويد يک عمامه به سری را گير بياوريد و برای او اعتراف به گناه کنيد که اين گناه کبيره از دامانتان پاک و منزه گردد،يعنی چه؟؟؟؟

مریم

خرچوسک پول اکانتمو بدهههههههه.آييی اکانتم.باشه بابا چرا ميزنی پولشو خودم ميدم؟چی؟باشه مال تو هم ميدم.

sadaf

خيلی باحال بود اما حالا زوده...خيلی باحالی

yasi

ممنون به من سر زدی .. ازدواجت رو هم تبريک ميگم .. ولی مواظب باش شترت جای بدی نخوابه ..

هولو

ای بابا من که اينجا کامنتيده بودم ! پس کووووووووو؟...اين پرشينم خوب قاط زده هاااااااااااا .... آقا خييييييلی خره واقعا !... ولی هيچم مبتذل نبود ...نبينم درباره کيان جونم اينجوری بگيااااااااااا ....

saeed

چه شتر با مزه ای! چه ربطی به ازدواج داشت‌؟

شراره

آقای کیان من را با شما کاری نیست آقا من از این اروتیک بازار شما که روش یه رنگ کلاس و حزن خورده خوشم نمیاد زن رو خودت اول تر از همه واسه تن و بدنش میخوای !!!